اولین قدم در مسیر تند خوانی
آذر ۱۵, ۱۳۹۵
نکات خواب خوب و بالا بردن عملکرد مغز
چطور با یک خواب خوب ، عملکرد مغز را بالا ببریم ؟
مرداد ۲۳, ۱۳۹۶

تقویت حافظه و معجون سحر آمیز

معجون تقویت حافظه ، معجونی که میترسم به شما تهمت سحر و جادو بزنند !!!

برای آشنایی با معجون تقویت حافظه باید بدانید.  که مغز شما بیشترین مصرف انرژی رو در بین اعضای بدنتون داره ، حتما تا به حال برای شما پیش اومده که معمولا در چند ساعت در حال عادی و کارهای روزمره احساس گرسنگی نمیکنید.  اما اگر چند دقیقه با تمرکز درس بخونید. یا به حل مسائل ریاضی و دروس تحلیلی بپردازید و به مغزتون فسار بیارید ، احساس ضعف شدیدی خواهید کرد .

یکی از فاکتورهای مهم سلامتی  و کارایی بدن شما علی الخصوص مغز شما تغذیه سالم و پرانرژی است . تغذیه تاثیر مستقیم بر روی عملکرد شما میذاره ، و بهتون پیشنهاد می کنم اگر نیاز دارید از مغز و حافظتون استفاده کنید تغذیه رو جدی بگیرید .

در مقالات و فیلمهای آموزشی پیرامون تغذیه صحبت خواهیم کرد. در این قسمت قصد داریم یکی از معجون های فوق العاده ای رو که در کلام امام معصوم پیشنهاد شده رو به شما معرفی کنیم .

امام صادق علیه السلام دستور معجونی را برای حافظه فرموده اند: که بدلیل تاثیر سحرآمیز آن ، فرمودند می ترسم بر شما تهمت سحر و جادو بزنند، این معجون بدین شکل آماده می شود :

 عسل ، کنجد و زعفران را با هم مخلوط می کنیم ( تقویت حافظه شگفت آور )

کن
نسبت های آن به اینصورت است که هر مقدار عسل استفاده می کنیم ،

نصف آن مقدار کنجد و زعفران را هم به مقدار کم در آب مخلوط کرده و به آن اضافه میکنیم.

روزانه بعد از صبحانه یک قاشق مصرف می کنید ، بعد از یک هفته تاثیر شگرف آن را احساس خواهید کرد .

استفاده از این معجون خصوصا در ایامی که میخواهید بهترین استفاده رو از مغزتون ببرید خیلی موثره …

در مصرف این معجون بسیار قوی که در تقویت حافظه موثره زیاده روی نکنید امیدوارم از این معجون فوق العاده لذت ببرید و تغذیه رو جدی بگیرید .

دیدگاه ها بسته شده است